kadra

Marta Dżugan- mgr filologii polskiej

Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy- na kierunku filologia polska. Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej oraz edukacji i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualną. 

Ukończyła kursy:

Terapia ręki, 

Integracji sensorycznej, 

Szkolenie “Jak pracować z uczniem z ASD w placówce edukacyjnej”,

Terapeuta TUS,  

 Aktualnie kształci się na kierunku logopedia. 

Jest osobą ciepłą oraz kreatywną. Jak mówi: ” Podstawą jest nawiązanie dobrej relacji z dzieckiem, zbudowanie zaufania i poczucia bezpieczeństwa. Poprawę funkcjonowania dziecka uzyskać można dzięki konsekwentnej, systematycznej pracy. Najważniejszy jest dla mnie starannie przygotowany plan terapii, dobór odpowiednich ćwiczeń”. 

Marta Tułacz- mgr wychowania fizycznego

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu- na kierunku wychowanie fizyczne oraz wychowanie fizyczne osób z niepełnosprawnością intelektualną. Ratownik wodny MSW, ratownik kwalifikowanej pierwszej pomocy.

Prowadzi zajęcia z nauki pływania na pleszewskim basenie.

Ukończyła szkolenie ” Jak pracować z uczniem z ASD w placówce edukacyjnej”. 

Terapeuta TUS

Aktualnie kształci się na kierunku- Diagnoza i terapia- Integracja sensoryczna

“Dla mnie najważniejsze jest dobre samopoczucie dziecka. Chcę, aby moje zajęcia wywoływały radość oraz uśmiech na twarzy. Aktywność fizyczna ma ogromny wpływ na zdrowie, kondycję oraz zdolności poznawcze dziecka. Uważam, że zajęcia ruchowe, prowadzone w formie zabawowej, są najlepszą formą zachęcają dziecko do aktywności. “