Marta Dżugan- mgr filologii polskiej, logopeda

Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy- na kierunku filologia polska. Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej oraz edukacji i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualną. 

Logopeda

Ukończyła kursy:

Terapia ręki

Integracji sensorycznej 

Szkolenie “Jak pracować z uczniem z ASD w placówce edukacyjnej”

Terapeuta TUS  

Jest osobą ciepłą oraz kreatywną. Jak mówi: ” Podstawą jest nawiązanie dobrej relacji z dzieckiem, zbudowanie zaufania i poczucia bezpieczeństwa. Poprawę funkcjonowania dziecka uzyskać można dzięki konsekwentnej, systematycznej pracy. Najważniejszy jest dla mnie starannie przygotowany plan terapii, dobór odpowiednich ćwiczeń”. 

Marta Tułacz- mgr wychowania fizycznego,
terapeuta integracji sensorycznej- diagnoza i terapia

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu- na kierunku wychowanie fizyczne oraz wychowanie fizyczne osób z niepełnosprawnością intelektualną. 

Terapeuta integracji sensorycznej- diagnoza i terapia

Prowadzi zajęcia z nauki pływania na pleszewskim basenie

Ukończyła szkolenie ” Jak pracować z uczniem z ASD w placówce edukacyjnej”

Terapeuta TUS

 

“Dla mnie najważniejsze jest dobre samopoczucie dziecka. Chcę, aby moje zajęcia wywoływały radość oraz uśmiech na twarzy. Aktywność fizyczna ma ogromny wpływ na zdrowie, kondycję oraz zdolności poznawcze dziecka. Uważam, że zajęcia ruchowe, prowadzone w formie zabawowej, są najlepszą formą zachęcają dziecko do aktywności. “